Pokud Vám naše krekry chutnali, nebo naopak máte nějaké doporučení pro naše zlepšení, budeme moc rádi za Vaši zpětnou vazbu. K tomuto Vám poslouží níže vložený blok s možností komentáře:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tento příspěvek má 20 komentářů

 1. Bara

  To co se dělá s láskou a ještě k tomu ze super kvalitních surovin nemůže dopadnout špatně !
  Takže díky za super snack pro nás i děti <3
  Nesmí chybět na žádné naší cestě
  Bára, Adam, Jáchym, Matouš a Štěpán

 2. Zuzana

  Skvělá chuť a složení.

  1. Bohdana

   Krekry byly vyborne! Chutnaly cele rodine.Doporucuji!

 3. Kate

  Very healthy snack with absolutely fantastic taste. And it’s also vegan! Loving it!!

 4. Nadia

  Diese Kräckers habe ich als ein Geschenk von meiner Freundin bekommen, die diese Kräckers mir aus einem Urlaub in CR mitgebracht hat. Die sind lecker, leicht, bläht nicht auf und passt sehr gut zu Bier oder Wine.

 5. Eviik

  Úplně nejvíc TOP krekry! Složení netřeba chválit. Super svačinka pro děti na cesty a u filmu je ani nerozbalujte, jinak budete křupat až do konce.

 6. Monika

  Naprosto fantastická věc tyhle krekry! Výborná pochoutka třeba k vínu nebo skvělá svačinka s dětma na cesty 😉

 7. Radka

  Koupila jsem si krekry ze zvědavosti, protože jsem hledala “náhražku chipsů a tyčinek” a předčily mé očekávání….především příchuť oregáno. Rozhodně objednám znovu do zásoby.

 8. Petr

  Dobrý den,
  krekry zakoupeny ze zvědavosti. Musím konstatovat vysokou kvalitu. Výborný přístup prodejce. Vše odbaveno rychle a jednoduše.
  Jednoznačně doporučuji !!!!!

 9. Anita

  Upřímně, jsou to nejchutnější zdravé krekry, které jsem ochutnala :o). Jsou navíc krásně křupavé, snadněji stravitelné díky nižšímu obsahu lepku a především jsou s láskou po domácku pečené! Chutnají fakt skvěle a člověk si může být jist kvalitou ingrediencí, žádné prefabrikáty a přídavné směsi bůh ví jakého původu! Doporučuji. V naší rodině chutnají všem, od těch nejmenších až po ty nejstarší. Smysluplná svačinka a pohoštění pro všechny příležitosti :o)

 10. Lukáš

  Super alternativa nezdravého zobání po večerech (doporučuji kombinovat s máslem :))!

 11. Sylva

  Úžasná věc, všem doporučuji 👍. Otevřeš, začneš jist a už prostě nepřestaneš. Nic jiného k vínku u telky už nekupuji. Vynikající a ještě zdravé. Za mě TOP pochutina👏👍.

 12. Darina

  Geniální a zdravý snack! Chutnají k vínu, sýrům, salátům, jako svacinka do školy i na oslavu.
  Celá rodina je miluje včetně dětí!
  Děkujeme a doporučujeme!

 13. Svatka

  Krekry jsou jedním slovem vynikající 👌 jsou chutné, mají zdravé složení, ideální k zobání po celý den. Také jsou super prvek na oslavy a nebo jen tak k televizi místo nezdravých pochutin. Měla jsem několik kilo na oslavě mých narozenin a zmizely v první řadě ze stolů pryč. 😊 a v neposlední řadě splní i estetické hledisko. Vřele doporučuji 💪🏻

 14. Kristýna

  Krekry jsou úžasné. Mám ráda všechny příchutě, ale moje nejoblíbenější jsou slané a česnek. Ani člověk s citlivějším žaludkem se nemusí bát. Česnek je velmi jemný.

 15. Radovan

  Přírodní a zdravější varianta večerního zobání k televizi

 16. Eva

  Chutné a zdravé, naše děti je milují

 17. Denisa

  Krekry super. Slané na mě moc slané 🙂 s velkými kusy soli. Jinak výborné.

 18. Mirka

  Tyhle krekry mám moc ráda, maj supr složení, jsou dobře ochucené a křupavé. Vzala jsem je na ochutnávku kamarádům do zahraničí, protože jsem jim chtěla přivézt něco speciálního, co vyrobily šikovné české ručičky… všem moc chutnaly.

 19. Zdenka

  Jsou tak skvely, ze jsem si minule musela koupit deset baleni, chodi mi na ne manzel i deti, tak je pokazdy musim schovat na nejake jine misto. Nejlepsi krupani, co jsme kdy meli 🙂

Napsat komentář